Nové služby v nemocnici už od 3.4.2023

27. februára 2023 Mikuláš Čandík

Už od 3.4.2023 pripravujeme pre Vás spustenie nových služieb v rámci pripravovaného muskuloskeletálneho programu. Pôjde o spustenie úplne novej ortopedickej ambulancie a rozšírenie operačného programu na chirurgickom oddelení o ortopedické operácie. V režime jednodňovej zdravotnej starostlivosti pôjde o jednoduché artroskopické operácie kolenných, bedrových, členkových, lakťových a plecových kĺbov, operácie deformít ruky a nohy, úžinové syndrómy atď. Z väčších operačných výkonov, ktoré vyžadujú hospitalizáciu budeme realizovať endoprotézy bedrového, kolenného a plecového kĺbu. Taktiež náročnejšie rekonštrukčné artroskopické operácie kolien, ramien a bedra. Medzi ne patria náhrady väzov kolena, ošetrenia chrupavkových defektov, stabilizácie ramena, ošetrenia rotátorovej manžety ramena atď. Viac informácií už čoskoro.