Interná ambulancia – pracovisko Spišská Stará Ves

061 01  Spišská Stará Ves

Sestra: Bc. Kristína Petruščák

Oznámenie o prerušení činnosti Internej ambulancie v Spišskej Starej Vsi

Z dôvodu personálneho a organizačného zabezpečenia nebude v čase od 12.6.2023 na dobu neurčitú bude pozastavená činnosť na Internej ambulancii v Spišskej Starej Vsi.

Zastupovanie je zabezpečené na Internej ambulancii v  Ľubovnianskej nemocnici, n.o., Stará Ľubovňa /tel. 052 4317263/

Ordinačné hodiny

pondelok
 utorok
 streda  7.00 hod.  15.00 hod.
 štvrtok
 piatok

od 12.00 do 12.30 obedňajšia prestávka.

Interná ambulancia poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť (prevenciu, diagnostiku a liečbu) o pacientov s internými ochoreniami. Zabezpečuje predoperačné vyšetrenia vrátane odberu biologického materiálu, dispenzárnu starostlivosť, EKG vyšetrenia s popisom. Spolupracuje s ďalšími špecializovanými ambulanciami, vykonáva posudkové interné vyšetrenia zamerané na posúdenie zdravotného stavu, kompletné interné vyšetrenia potrebné ku kúpeľnej liečbe, v prípade potreby vyhotovuje odporúčania k hospitalizácii v lôžkovom zariadení.

Pacienti sú vybavovaní jednotlivo podľa poradia príchodu alebo závažnosti zdravotného stavu.